| Kidutsul a întrebat:

Salz TPU. La cati ani imi recomandati sa imi rad mustata. am 13 ani si deja se vede adica sa imi spuneti o varsta cat mai mica dar totusi dupa aia sa nu trebuiasca sa ma rad odata la 2 zile. dau funda restul vot

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Eu zic sa te cumintesti un barbat trebuie sa aiba obrazul curat adica sa nu dai cu lama pina sus. mustata poti sa o tunzi sau folosesti un aparat electric de ras dar nu chinezarie.Nu recomand ras cu lama, recomand electric