| qMisaki a întrebat:

Salz! voua va place shakira?
Funda + voturi!

Răspuns Câştigător
| Roxana6 a răspuns:

Hello! O ador pe Shakira.De cand eram mica ma uitam la videoclipurile ei si imi placea mult de ea.Canta bine,arata bine, se misca bine! Are niste miscari extraordinare, ce nu toata lumea le poate face.Imi plac extrem de mult melodiile ei, am si postere cu ea.Imi plac foarte mult melodiile:"Hips don't lie", "La tortura", "Gypsy", "Loca", "Waka waka" si multe altele.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Normal ca imi place happy
e uan din putinele cantarete care mi-a placut de cand eram mica si pana acum.
melodiile ei sunt superbe,ea e superba, si are si un corp super.
nu prea imi place iubitul ei, piche.
melodiile mele preferate sunt La tortura si Waka Waka.

| Biby a răspuns:

Buna.happy
Da,imi place destul de mult.love strucklove strucklove struckTie?

| Biu a răspuns:

Da. sa zicem:d.
Imi place melodia Locahappy
Si cam atathappy

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*

E una dintre putinele cantarete care chiar mi-au atras atentia din punct de vedere muzical.Am o parere foarte buna despre ea; canta bine(live),are cateva melodii foarte reusite(care mi-au castigat definitiv admiratia), are un stil original (ceea ce eu apreciez )mai pe scurt, stie sa se faca placuta.+ ca este foarte frumoasa si se pricepe foarte bine la dans.

te pup;*

| Viviannnnnna a răspuns:

thinking da
canta bine.da e cam...