| kristy10 a întrebat:

SAlzz dau funda, deci:cand imi bag pe cineva la add contact la id mil baga la address book(si nici nu mi arata daca sunt online sau nu) DECI CUM sa fac sa mi bage normal la friends dau funda (stiu ca nu am fost prea eplicit, ca nu ma pricep cu messlaughing) dau funda repede

Răspuns Câştigător
| Lov3AndHat3 a răspuns:

Presupun ca ti-ai facut un nou id.nu poti baga prea multe id-uri odata. Si mie mi s-a intamplat dar dupa o zi, doua vei putea baga cate id-uri vrei.