| Raluciii_3242 a întrebat:

Sambata (26 martie) vine la mine prietena mea cea mai buna si doarme la mine si nu prea am idei ce sa facem povesti nu ave pentru ca vb zilnic aproape 4 ore la telefon deci...niste idei care trebuie sa faci putina miscare pls. Dau Fundy

Răspuns Câştigător
| di3nutza38 a răspuns:

Pooi filme, imbracatziva in diferite tinute si faceti poze, jocuri gen : monopoly, adevar sau provocare, TV sper ca te-am ajutat fundita?

2 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Pai ce ziceti sa va uitati la filme de groaza sau ce filme vreti voi.As avea si o idee cu miscarea dar nopatea nu prea ai fi deacrd sa iesi cu bicicleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vedem noi Zuzulina mea