| cristi27 a întrebat:

Santem trecuti de 12 noaptea si pe aceasta cale vreau sa urez tuturor userilor care isi serbeaza ziua de nume si ziua de nastere azi, un calduros la multi ani, multa sanatate, fericire si sa aveti parte de tot ce este mai bun de la viata, va pup pe toti

Răspuns Câştigător
| marry a răspuns:

Ms :* ...la multi ani tuturor si din partea meawinking

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La mulți ani tuturor sărbătoriților acestei zile cu totul și cu totul specială.
Sănătate și bucurii.
Pa, pa.

| Flav a răspuns:

Da, frumos gest. Sa-mi traiasca bunica. Sper maine sa nu fiu nevoit sa ma duc la tara. happy

| sorin a răspuns:

La Multi Ani! Sa auzim de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani celor are isi serbeaza ziua de nume...si chiar de nastere.

| cristi27 explică:

Flav multa sanatate bunicii tale si un calduros la multi ani

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani tuturor celor ce isi sarbatoresc astazi ziua numelui.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Noi o sarbatorim pe soacra-mea happy.
Sa-mi traiasca soacra, ca e o super femeie!
La multi ani le spun si eu tuturor celor care azi isi sarbatoresc onomastica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristi27, frate...am grsit cu totii... e pentru mortirolling on the floor

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Criticul are dreptate, pentru ca e "Adormirea Maicii Domnului". E adevarat ca s-a incetatenit ca pe 15 august sa le sarbatorim pe Marii, desi ar trebui sa o facem pe 8 septembrie, cand e Nasterea Maicii Domnului.
Sarbatorim si acum si in septembrie.