| VvladCobianu a întrebat:

Sarbatori fericite TPU si tuturor user-ilor tai! Am o intrebare mai mult ca sa vad ce raspundeti ca eu stiu raspunsul : Exista Mos Craciun? Raspunsurile sa inceapa cu,, Da, exista! " Cel mai frumos raspuns primeste fundita! Si inca odata,, Merry Christmas and a Happy New Year! "

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da, exista in sufletele noastre. Poate ca unii il considera un personaj de poveste si nu cred in asta, dar din moment ce este printre primele lucruri la care ne gandim cand auzim de ziua de 25 decembrie, se poate spune ca exista. Daca lasam in spate legendele, trebuie sa incercam sa mai fim o clipa copii si sa ne amintim cum ne bucuram cand gaseam bradul impodobit si credeam ca a venit Mosul. Exista doar daca crezi :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista, in visele tale.