| SweetCherry a întrebat:

Sarea chiar e buna pentru albirea dintilor?
Daca da cam in cat timp isi face efectul?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, este buna. La fel si bicarbonatul. Trebuie sa te speli cu ea nu mai des de o data pe saptamana. Efectul se vede imediat, iar in timp se amplifica. Succes!

| Crisstina a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun despre sare, dar bicarbonatul e bun cu siguranta. Chiar am incercat si eu. De 2 ori pe saptamana, cand te speli pe dinti, dupa ce pui pasta de dinti pe periuta adaugi si un varf de cutit de bicarbonat. Sigur va functiona! Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute