| BRG a întrebat:

Sărut mîna bună seara știu că nu este un site de vînzări cumpărări, și că astea se fac în general pe okazii, dar am o întrebare, nu are cineva de vînzare un televizor marca Jvc, model 7755EE carcasă de lemn? Vă mulțumesc frumos. Cristi.

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Stai linistit Nu iti mai cere scuze Bine ca ai intrebat ce te intereseaza Cui nu ii convine sa nu citeasca

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Incearca pe acest site www.tocmai.ro aici gasesti cam ce doresti:)

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc