| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor nu vă dor picioarele cînd purtati tocuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
O singura data m-au durut putin piciorusele, dar mi-a trecut.
Mi-as fi dorit un masaj atunci.
Te pup!

66 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Ce te doare pe tine grija?

mariana
| mariana a răspuns:

Cristi, nu mai pune intrebari, pe care le-ai mai pus deja si care au acelasi subiect.
Ti-am mai scris si cu alte ocazii ca, nu este neaparat necesar ca sa pui intrebari.
Eu de cand sunt pe TPU, am pus doar cateva intrebari si sa stii ca, ma simt foarte utila, utilitatea mea, fiind determinata de raspunsurile pe care le dau, la intrebarile ce sunt puse de altii.
Fa si tu la fel si vei deveni mai interesant.
Un gand bun si sa nu te superi pe mine ca ti-am dat acest raspuns, insa intrebarile tale, in general, sunt variatiuni pe aceiasi tema si nu as vrea sa devii plictisitor.
Multa sanatate.

| Wøodenpints a răspuns (pentru fadnox):

Chiar ai mers pe tocuri? laughing

| fadnox a răspuns (pentru Wøodenpints):

Daca ala se poate numi mers, da

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru 7639781254):

Cît de inalt porti tocul?

| 7639781254 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Intre 10 si 15 cm.