| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mina stimate doamne si domnisoare, mai purtati pantofi cu toc inalt? Si cum va simtiti cand mergeti pe tocuri? Seara frumoasa si numai bine.

Răspuns Câştigător
| Michele7 a răspuns:

Foarte bine! Când am mers prima dată pe tocuri era cam complicat. Dar acum, după ani, merg pe ele atât de lejer și nu aș renunța la ele.

7 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Feminina

| NaomiCristina97 a răspuns:

Regină ✨?

| Sssofia a răspuns:

Nu port. Cad și mă fac de râs. Și sunt și incomode

| Maraa345 a răspuns:

Cand ma uit inapoi, imi vine sa merg pe tocuri?

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Mai multă încredere

| dragodana a răspuns:

Salut!
Sunt o femeie inalta si port tocuri rar.Deci,merg greu pe ele.
Pe cele cu toc gros, merg bine.Ma simt queen of the world pentru ca sunt mai inalta decat toata lumea.La fel si daca sunt la o ocazie speciala si m-am dressed up.