| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mînuța fetelor v au bătut vreodată sau strîns pantofii? Si cum a ti rezolvat problema, multumiri pentru răspunsuri, si vă rog mult fără comentarii gen fetișist sau numai despre asta intreb, fiecare om e liber să facă si să spună ce vrea da?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu am patit niciodata sa ma bata pantofii.
Deci, am fost norocoasa.
Te pup!

4 răspunsuri:
| corina000 a răspuns:

De multe ori mi s-a intamplat asta, am strans din dinti si am mers mai departe. Exista niste pernute din gel, poate te ajuta alea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am grijă să-mi cumpăr pantofi de calitate!
Pa, pa.

| Sofia08 a răspuns:

Daca te string pantofii trebuie sa te incalti cu piciorul ud si atunci nu mai e problema. Mie nu mi s-a intimplat.

| zuumy a răspuns:

Inainte de a te incalta te dai cu o crema, una oarecare...pui un plasture sau na, daca ai vrut tocuri, suporti consecintele...tonguehappy