| j0hn6 a întrebat:

Scuzați categoria, ce tip de spray cu piper imi recomandați cel cu jet sau cel dispersant?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie pentru autoaparare ti-l recomand pe asta:
https://www.military-shop.ro/......dispersant
eu am avut unul dar m-a usurat de el bodyguard-ul liceului :)))

| Fizy93 a răspuns:

Cel cu particule de caca!

| madamme a răspuns:

Niciunul! NU va mai jucati cu viata voastra si a altora. Te-ai gandit o clipa ca poate cel pe care il incerci poate sa fie alergic si atunci il omori?!

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Intainte de spray-ul cu piper il recomand pe cel cu aroma de pumn laughing adica totusi poate dai de vreunu cu ceva alergie si il vezi ca face breakdance pe langa tine