| MisteriousGirl010 a întrebat:

Scuze de categorie, prietena mea cea mai buna pecare o stiu de 8 ani, merge la plaja numai cu colega ei de banca de la gradinta pe care o stie de 12 ani,vrea sa mearga si sa faca lucruri numai c u aceasta probabil incearca sa ma faca geloasa si,i-a cam iesit,ieri i-am propus sa mearga cu mine la plaja si ea a spus :

-Mi-ar placea dar nu pot voi face baie si nu pot sa merg zilnic,merg o data la o zi cu Mihaela(acea fata)!

Si nu stiu ce sa ma mai fac, va rog funda +vot ajutor!

Răspuns Câştigător
| Fara_H_Jonny_1996 a răspuns:

Ignor-o sa vezi ce sentiment placut e.Cand ea incearca sa te faca geloasa, asa tu te prefaci ca nu iti pasa, si ei nu ii iese nimic. Dupa o sa se roage de tine sa mergi cu ea.

3 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu-i mai dai atentie. Nu stiu ce varsta are, dar se comporta copilareste. Nu merita atentie astfel de persoane!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Gusturile omului nu se discuta.

| Honeydew5 a răspuns:

Propune-i sa te ia si pe tine la plaja cand merge ea. sau mergi u la plaja deodata cu ea fara ca ea sa stie, iar daca va intalniti si vrea sa plece sau te evita atunci sigur nu vrea sa fie in preasma ta.dar daca accepta sa vii cu ea si prietena ei...Have funwinking