| selena19 a întrebat:

(scuze de intrebare) Care are snaii mai mari Selena gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| CrazySell a răspuns:

Selena

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cui ii pasa? laughing

| RiRi5846 a răspuns:

Demi.Selena nu prea are!rolling on the floor)

| selena19 explică (pentru RiRi5846):

Ce sti tu leai vazut? cumva? iti dau eu poze sa vezi ca selena le are triplu mai mari ca ale tale

| RiRi5846 a răspuns (pentru selena19):

Copile cati ani ai? Vre`o 11 de ti`i pus si numele de la cont Selena? Si in plus aia nu are deloc sani.Nu imi zice tu ca le are triplu ca ale mele din moment ce nu m`ai vazut niciodata! Si in plus nu e nevoie sa vad poze cu sanii lor din moment ce se vede si prin bluza!

| RiRi5846 a răspuns (pentru selena19):

Http://i54.tinypic.com/2nkoryb.jpg
Poate asa o sa te lamuresti.:)

| selena19 explică (pentru RiRi5846):

Te raportez fia draq de parasuta

| RiRi5846 a răspuns (pentru selena19):

De ce sa ma raportezi? Ca injuri tu ca in codru?

| andreeasorina15 a răspuns:

Ai vazut vreo poza cu ele, normal ca demi le are mai mari! :*