| LuYz@ a întrebat:

Scz, dar nu prea sunt in tema! poate cineva sa ma lamureasca cine e Raluca?

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

Administratul site-ului(daca vrei sa ti stergi vreo intrebare, vreun raspuns, daca te jigneste cineva etc etc te adresezi ei si te va ajuta )

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Raluca este administratorul site-ului! e super de treaba! te ajuta si nu uita de problemele tale!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!kiss
Raluca este dministratorul site-ului TPUwinkingbig grin
Daca ai probleme cu site-ul sau mai stiu eu ce intri in dreapta sus unde scrie ''Contact''winking Ii scrii un mesaj si iti v-a rezolva ea problemawinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

''Raluca Moianu '' este administratorul site-ului TPU si directoare de programe Gold FM, este o doamna care merita tot respectul.

| juniper a răspuns:

Raluca este administratorul TPU-ului si daca este vreo problema de exemplu cu site-ul sau daca vrei sa-ti stergi contul, mergi sus in dreapta la Contact si ii trimiti mesaj.

| death a răspuns:

Dumnezeul TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca e administratorul site-ului.