| anutza135 a întrebat:

Scz pentru categorie. cina ma uraste? scrieti eu nu eu da!

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nu te cunosc, deci nu te urasc. happy

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Da, te urasccccccccc, si stii de ce? pentru ca nu mai am anii taicryingcryingcrying atat si nimic mai mult, cu siguranta nu ai mai mult de 10-13 anilove strucklove struck de asta te urasc:d

| birdie14 a răspuns:

Buna.Este una dintre cele mai stupide intrebari pe care le-am auzit.Adica,de ce te-as urî daca nici nu te cunosc?
Bafta.

| Kylexy a răspuns:

Nu, ca nu am de ce!

| DilauRo a răspuns:

Eu nu.Deoarece nu am de ce. Nici macar nu te cunosc deci de ce sa te urasc?

| anutza135 explică:

Stiti de ce pun intrebarea asta? pentru ca unii zic lucruri urate despre mine ca si voi acum si as vrea sa stiu de ce! si de asta nu e stupida!

| LoV3_5652 a răspuns:

Da, eu te urasc, desi nu te cunosc... vrei sa stii de ce? Pentru ca pui o intrebare atat de stupida bai fatoooo straight face