| 703 a întrebat:

Se apropie vara... Cum sa mi ocup si eu timpul? Am 16 ani jumate. Daca as avea si un castig ar fi bine...
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Pai pe la 16 ani ar trebui sa te preocupe sportul, fetele si pc-ul.Propunerea mea ar fi sa te apuci de webdesign si sa iti vinzi lucrarile pe diferite site-uri in domeniu! E munca multa dar se castiga bine!

| 703 explică (pentru Xpert):

Sunt fata! Multumesc...

| Xpert a răspuns (pentru 703):

Atunci propozitia mea trebuia sa inceapa asa : la 16 ani ar trebui sa te preocupe imaginea ta, baietii si pc-ul....in rest e valabila