| Mat3w a întrebat:

Se face scoala MARTI pe 24 aprilie 2012 laughing)? ca la tv asa a zis laughing))

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cred ca era vorba de martea cealalta, de 1 mai, cand e sarbatoare nationala si nu se lucreaza happy vor sa dea liber si luni pe 30, dar asta se va recupera intr-o simbata

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Da, se face si luni, luni pe 23 reincepe scoala

| Mat3w explică (pentru mixxjim):

Greseala mea : la tv a spus ca nu se face scoala marti. Asa e?

| Mat3w explică (pentru mixxjim):

MS mult

| mixxjim a răspuns (pentru Mat3w):

Cred ca era vorba de martea cealalta, de 1 mai, cand e sarbatoare nationala si nu se lucreaza happy vor sa dea liber si luni pe 30, dar asta se va recupera intr-o simbata