| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla sa ne intalnim si cu persoane pe care nu le suportam, dar circumstantele sau bunul simt ne obliga sa intram in vorba cu respectivele sau respectiva persoana.
Sfat: Imaginati-va persoana intr-o postura jenanta sau haioasa si problema e rezolvata.Conversatia poate decurge normal.
Intrebarea e... chiar credeti ca asa ceva ar functionathinking

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Cred că este îndeajuns să ai la pachet bunul simț și puțin din Zâmbet ca să nu pară totuși că scoți propozițiile forțat pe gură.
Oricum, sunt de părere că nu este normal să nu suporți o persoană care nu ți-a făcut nimic grav, rău, vreodată.

Trebuie să fim toleranți...

Toate cele bune!