| PrincessConsuela a întrebat:

Se mai gasesc filme pentru aparate foto? Nu imi dati adrese de prin Bucuresti ca nu ma ajutalaughing

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca ai un studio foto in orasul tau, poti cauta la ei.precis au filme de vanzare.

| BRG a răspuns:

Dacă esti din bucurești, filme pentru aparate foto găsești la magazinele fuji film Kodak, s au la cei care fac și developează la studiou, știu pe avrig visa vis de fostul cinema aurora, chiar cum te dai jos din 101 în stație este un magazin fuji film, mergi pînă acolo și poate găsești ce vrei.

| Danutza27 a răspuns:

La centre foto cum au spus colegii vezi ce sensibilitte alegi stiu ca tata alegea ASA100 merge bine si la int si la ext ASA este sensibilitatea