| anonim_4396 a întrebat:

Se mai votează userului anului?
Se mai acordă monede pentru răspunsuri?

Acum întrebare pentru fete/femei: ați face amor cu bunăciunea masculină de Dragoș Pătraru dacă ați avea ocazia? Eu da, timp de o săptămână încontinuu ❤️

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai Rozalia, m-ai innebunit cu obsesia asta pentru amaratul ala... da-l in doamne iarta-ma ca nu ne interseaza!

Nu mai face spam pe forum!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

Si-a sters intrebarea, va sterge si contul si va reveni in cateva luni cu unul nou cu acelesi intrebari cretine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ramai la zoro

| relian a răspuns:

Cine este asta Dragos ce spui si de ce ai face cu el sex o saptamana incontinuu?
Daca nu este bun la pat, daca nu face fata, daca nu este dotat ce ai tu nevoie, ce o sa faci, cum mai e cu saptamana aia incontinuuu? laughing
Tu crezi ca o femeie frumoasa, sau un barbat f atragator, sau frumos este si bun la pat?
Te inseli, in generral barbatii atragatori, frumosi nu-s nici dotati si nici buni la pat, cam asta e regula.
La femei la fel, cele frumoase, la pat is prapastie, chiar si organele de lucru nu-s din cele mai de calitate laughing spun asta si din experienta, nu doar din ce vad, aud si citesc.

Asa ca nu merge mai departe decat poti, adica daca cineva te atrage, spune doar ca te atrage si atit, pentru ca mai departe nu ai de unde stii ce ai face, sau ce ar fi ala capabil sa faca, pentru ca nul stii.

Faptul ca cineva te atrage este una, asta nu inseamna tot, ramane sa vezi si ce poate, iar daca de putut e slab, sa vezi ce repede sil uiti laughing nu-ti mai trebuie.
Pe linga chestiile sexuale, oamenii astia au si alte probleme, in general is mai slabi de inger, sau saraci cu duhu, intelegi ce zic, altii is cu pretentii exagerate, cu proble, psihice si mai stiu eu de care.

Bine, asa de o tavaleala merge, doar sa vezi daca is buni, dar cam atit, pentru ca mai mult no sa iti convina tie, cand o sa vezi, in cazul in care ar fi ceva de capul lor, au alte probleme.

| Fatamuntilor a răspuns:

PE 2023 NU s-a votat, aspeptam luna decembrie, nici monede nu se dau.

| simplaexsistenta a răspuns:

Daca tot tii asa mult la Pătraru, du-te la el, nu mai spama pe TPU