emanuellex
| emanuellex a întrebat:

Se poate crea, pe acest site, posibilitatea de chat?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Http://www.tpu.ro/shoutbox.html dar este chat :)pe prima pagina scrie "discuta live" :)

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Acest site are chat [ http://www.TPU.ro/shoutbox.html ] dar se mai intampla sa se faca chat si pe la unele intrebari...Totusi, limiteaza-te la chatul "oficial".

emanuellex
| emanuellex explică:

Va multumesc tuturor!

| StaRmAgiC a răspuns:

Sus in stanga e imaginea aceea toti-pentru-unu. dai clik.si vezi ca o sa scrie pe acolo discuta live...convorbire placuta... poate ne auzim pe acolotongue