| mydarkestdays a întrebat:

Se poate sa pun melodii pe un dvd? daca da, cum? dau FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| AlwaysMore a răspuns:

Da poti sa pui, dupa ce cumperi dvd-ul il bagi in calculator si apoi pui melodiile pe el cu ajutorul unui program, Nero.Il descarci de pe net, intri in el dai make data dvd, apoi add si pui muzica din fisierele tale pe dvd.happy

1 răspuns:
| AllTheGoodNamesAreTaken a răspuns:

Melodiile pe DVD se pun la fel ca cele pe CD. Doar ca DVD-ul nu-l poti asculta la masina... Cel putin la mine nu se poate...
Dai copy - paste happy
Sper ca te-am ajutat happy
Funda? big grin