| anonim_4396 a întrebat:

Se va termina "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Pai o data si o data tot se va termina dar nu prea curand pentru ca urmeaza sezonul 3! iar mai intai trebuie sa se impace Ioana cu Andrei caci acum ei sunt certati iar Ioana este cu Liviu si plus ca Andrei a devenit un mare nesimtit mai nou(in serial evident)mai trebuie sa-si revina si Raluca care dupa cum stii nu aude! trebuie sa se impace Dima cu Monica si Cristi cu Sara! Sandu trebuie sa pleateasca si sa afle ca el este cel care a omorat-o pe saraca Gio! si nu Bogdan desi el l-a ofticat pe Vlad cu droguri ca Anca sa se desparta de el! Razvan va trebuii sa se intoarca inapoi in trupa asa o sa fie zic eu! dar neaparat trebuie sa se impace Ioana cu Andrei! deci mai este! happy sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Mersi de funda! :* happy puppy dog eyes

| znstr a răspuns (pentru HermioneLove):

Nu ai pentru ce! Am aflat ca s-au incheiat filmarile pentru sezonul asta si eram curioasa.

| CRISS69TM a răspuns:

Sa dea dumnezeu.