| Getter123 a întrebat:

Semnifica ceva, visele cu moartea parintilor?

Răspuns Câştigător
| Iunix a răspuns:

Da,
- poate te-ai gândit la asta în timpul zilei
- îți este frică să nu-i pierzi

Şi nu, visele NU prezic viitorul, deşii în cazul tău e clar că într-o zi vor murii.

| Getter123 explică (pentru Iunix):

Cam asta a fost raspunsul ))

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu semnifica nimic visul. Doar un vis de noapte, generat de creierul nostru si de dorinta noastra sa-i revedem pe ce dragi, pierduti din viata noastra.

| Sn4k3 a răspuns:

Apocalipsa

| Bizon95 a răspuns:

Da, ca trebuie sa ii iubesti mai mult, ACUM, cat sunt in viata
cand o sa ii pierzi o sa iti para FOARTE RAU ca nu ai facut-o!

| oglindasultanului a răspuns:

Daca cineva moare in vis, inseamna ca persoana aia nu mai are putere asupra ta, ca esti eliberat.

| RobertMoon a răspuns:

Nu înseamnă nimic, e doar un vis. Daca ajungem sa ne facem probleme și de la asta, e grav laughing eu am visat multe lucuri urâte și nu s-a întâmplat nimic.

| TristanTzara a răspuns:

Da, că trebuie să-mi trimiți prin mesaj privat datele personale și pin-ul de la card.

| Anamaria25278 a răspuns:

Am avut o experienta ciudata,la fel ca a ta, de ceva timp aveam vise cu prietena mea cea mai buna fiind calcata de o masina si eu nu apucasem sa o vizitez la spital, aceasta murise, cand am plecat la liceu, mi-a spus ca nu mai vrea sa fim prietene pentru ca si-a gasit alta prietena..cred ca ceva a vrut sa stiu ca ma va lasa balta...foarte ciudat...