| SaveTheNature a întrebat:

Serpi, soareci, sobolani,paianjeni, inaltime de care va este frica?

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din lista ta păianjenii îmi sunt cel mai puţin simpatici.

| Aiwendil a răspuns:

Paienjenii,una dintre cele mai mari teroare a mea.

| Shatzie a răspuns:

Nu mi-e frica de nimic din ce ai scris tu acolo. Bine, mi-e scarba de serpi, dar nu mi-e frica.
Trebuie mult mai mult de atat ca sa ma sperii. Mai incearca!

| Purgatoriu a răspuns:

Nu mi-e frica de nimic din lista. Desi m-ar ingrijora gandul ca un sobolan m-ar putea musca.

| zurick a răspuns:

Paianjeni ~nici nu vreau sa vad unul.~

| SaveTheNature explică (pentru zurick):

Sincer eu am curaj sa umplu o cada si sa stau printre ei laughing), si chiar de sobolani si soareci nu mi-e frica, De serpi mai tare.

| zurick a răspuns (pentru SaveTheNature):

Pai la mine de inaltime n-am nici o problema, iar ceilalti nu mi-s dragi dar paienjenii nu-i suport.

| Dariusuu a răspuns:

Șerpi.

Cine-i suportă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serpi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare specimen în parte. Sunt anumiţi şerpi mai puţin periculoşi decât şobolanii şi anumiţi paianjeni cu mult mai periculoşi decât şerpii.

| SaveTheNature explică (pentru anonim_4396):

Vb asa la general, in Romania(unde bineinteles nu prea exista specii periculoase (decat mici exceptii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paianjeni...iacs!

| CIIPRIANNn a răspuns:

Serpi

| Idealista a răspuns:

De toate sad

| Cipriasss a răspuns:

Serpi