| KotaKoty a întrebat:

Servus TPU! Am o maree problema! Asa zisa mea "prietena buna " ma lasa balta putin prea des si in fiecare zi am sansa sa primesc un cuvant urat de la ea. De obicei ea ma face da rusine si ma indeparteaza de colegi. Am incercat sa vorbesc cu ea, dar nu ma asculta. Este populara in clasa doar pentru ca are haine de la C&A SI H&M?

Din pacate nu am cum sa racesc prietenia cu ea. Parintii nostri se inteleg prea bine. Anul acesta trec pe a-5 a si nu vreau sa am acealeasi probleme ca in anii trecuti. As vrea sa am cat mai multi prieteni cu care sa ma inteleg si sa ma distrez.
Ea imi stie o parte din secrete ( rusinoase ) care nu vreau sa se afle, dar daca ma port urat cu ea ( ceea ce nu e in firea mea ) o sa le zica in clasa.

Ce sa fac ca sa nu ma mai aiba la degetul mic?
Cum sa fac sa nu ma indeparteze de colegii noi?
Ar trebuii sa o indepartez eu pe ea ca sa vada cum e?

HELP! DAU O FUNDITA MAREEEE!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.Spune-i si tu secretele ei daca ea ti le spune pe ale tale. Incearca sa o indepartezi de tine si gaseste-ti alti prieteni.Ea e genul de prieten fals care vrea sa fie in centrul atentiei.
Sper ca te-am ajutat. O seara frumoasa :*

| KotaKoty explică (pentru anonim_4396):

Mersi :*! Am sa incerc ideaa ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KotaKoty):

Funda?; o3