| clauss a întrebat:

Si aici se foloseste,, pilele,,? primeste funda prietenii, pucteaza stupid adversarii?, nu mai inteleg. Am intalnit raspunsuri bune care au primit stupid. ma insel eu s au sunt cazuri rare?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din pacate nu te inseli, sunt destule cazuri cand se procedeaza asa. O parte dintre utilizatori au mai multe conturi, unii chiar au recunoscut asta, folosite pentru a vota un cont si a da aceluia raspunsuri castigatoare la intrebarile puse de pe celelalte conturi, asa ca nu conteaza cum este raspunsul. Am primit destule voturi stupid si nefolositor, la raspunsuri care puteau fi castigatoare si nu de la cel care a pus intrebarea. Sunt sigur ca fiecare are anumiti "prieteni", carora nu le-a placut ceva la tine si atunci te urmaresc si la alte raspunsuri, cel putin la mine marea majoritate a calificativelor negative le-am primit de la alti utilizatori si nu de la cel care a pus intrebarea. Nu sunt cazuri chiar rare, cred ca ajung undeva pe la 5-10% din raspunsuri, cel putin daca ma iau dupa raspunsurile mele. Nu mi-ar pasa deloc daca as primi calificativele de la cel care a pus intrebarea, este problema lui daca este atat de neinformat ori neinteligent ca nu poate sa-si dea seama care raspuns este bun. Ma supara cand primesc asemenea calificative de la altii si cel care a pus intrebarea, vazand acestea, ar putea sa nu tina cont de raspuns, desi ar putea fi cel mai folositor. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca se voteaza oamenii nu raspunsurile lor. Daca eu il simpatizez pe X, il votez de il rup de fiecare daca cand il prindlaughing
Sunt useri care raspund ireprosabil la fiecare intrebare.Si de ce sa te superi cand mai iei cate un stupid/nefolositor sau sa te superi pe userul respectiv, sa ii sari la gat si sa te tiganesti pentru un nimic?oh go on
Noi sa fim sanatosi, ca subiectivi suntem destul

Elianna
| Elianna a răspuns:

Gusturile nu se discuta! Sunt intrebari la care sunt bifate toate optiunile! Sunt si antipatii si simpatii pe site! Unul care-mi este simpatic si raspunde pe gustul meu, e clar ca-l votez bine, decat pe unul care mi-e necunoscut sau antipatic! Sunt convinsa ca si tu faci sau vei face la fel! Nu stiu la ce-ti trebuie pilele pentru 1 punct! Atata valoreaza un vot "folositor" sau "inteligent"! 1 punct! Ce sa faci cu el? Iar pentru cele de "stupid" si "nefolositor" nu te penalizeaza nimeni!

| ancutsa410 a răspuns:

Se mai intamplastraight face
din pacatestraight face
eu n`am prieteni sau "dusmani" pe aici...straight face