| AvalohAlyn a întrebat:

Si baietii plang cateodata?

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| ZEU93 a răspuns:

In teatre.

| AFR81 a răspuns:

Plang... Mai ales cand te scoate un meci la pariuri.

| Doub a răspuns:

Da, plâng.
Da' ei plâng fără lacrimi.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ
Da, si baietii plang *dar nu toti*...Si ce daca? Atata timp cat au un motiv care nu e pur si simplu patetic mi se pare okay sa te descarci, nu e bine nici sa fii o stana de piatra care nu plange nici macar cand vede ceva foarte emotionant sau si mai rau, atunci cand iti moare cineva drag.

E okay dar sa nu exagerezi sa plangi la scoala sau in oras, in fata tuturor doar asa, ca sa cersesti mila prietenilor tai.

Nu stiu daca toti baietii fac asta dar marea majoritate o fac chiar daca incearca s-o ascunda intrucat considera plansul un semn de slabiciune.

Bafta!✌

| Duucu a răspuns:

Da, plang si ei, uneori mai mult decat o fata.

| RareşTPUro a răspuns:

Cel mai mult plang baietii care stiu sa iubeasca o singura fata... si eu sunt cam la fel... stiu sa iubesc si totusi sufar mult sad

| VibeTrix a răspuns:

Da, normal. De ce? Nu-ti merge bine in dragoste? laughing

| Neverwas a răspuns:

Da, dar și fetele își șterg istoricul browserului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, intreaba-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
https://www.google.ro/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu știam că și băieții sunt oameni și că oamenii plâng dacă găsesc un motiv.

| doreal a răspuns:

Da. Nu sunt facuti din pietre. Cred ca au si ei o inima functionabila.

| CristinaSNC a răspuns:

"Am auzit ca si barbatii plang cateodata
Si-am plans si eu recent pentru cea mai frumoasa fata"
Mi-am adus aminte de versurile astea, normal ca mai plang si ei ca doar nu sunt facuti din piatra;)
https://www.youtube.com/watch?v=mYf4d9DF6xE

| Cσcσ a răspuns:

Da. Daca au un motiv serios, de ce nu?
Cand iti vine sa plangi nu te poti controla, si normal ca trebuie sa te descarci. happy

| anonima0101 a răspuns:

Tu ai plâns? smug * asta in cazul in care esti baiat*

| AvalohAlyn explică (pentru anonima0101):

Da.Dar nu chiar bocetlaughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

Da, si e adorabil. blushing

| AvalohAlyn explică (pentru DumnezeuTatal):

E adorabil sa planga un baiat?smug

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da. xD

| BlackArt333 a răspuns:

Mai des decat fetele! Te asigur!

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Eu plang totimpul.Ieri am plans cand am vazut asta: https://www.youtube.com/watch?v=vBbCsNS8nco
Nu vad ce e asa mare chestie sa plangi.E o diferenta intre a varsa cateva lacrimi si a fi las, copilaros.Probabil ca sunt fete care plang rar si baieti care plang des.

| Sănduțța a răspuns:

Nu, ei sunt fiinte supranaturale care sunt create si special facute ca sa fie contra-lacrimilor.

| Lisiele a răspuns:

Eu am observat ceva, baietii/barbatii daca plang, mereu o fac pentru chestii la care nu se asteapta nimeni sa planga, au un simt putin diferit.

| AvalohAlyn explică (pentru Lisiele):

Ei plang in tacere, cand nu ii vede nimenea.Cum zice Dan Bittman.Si da, pentru lucruri putin diferite.dar niciodata'nu pkang in public..cred...oare asa-i?

| Lisiele a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da,adevarul e ca nu o fac in public, nu plang ca femeile, desi sunt sensibili, nu sunt atat de sensibili ca noi(femeile) dar cand plange un barbat denota ca lucrul respectiv, chestia pentru care plange a insemnat si a durut mult mai mult decat credem noi.

| AvalohAlyn explică (pentru Lisiele):

Asa este.happy

| BlackArt333 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am un coleg, la 9 ani a plans pentru ca fata de care o placea a aflat ca el o place! A bocit ca un plost cu inima de bebe! crying laughing rolling on the floor