| Euu:) a întrebat:

Si incepe scoala:-s! NASOL! X_x. Vreau idei de rechizitebatting eyelashes, hainelove struckX. funda cele mai frumoase:*

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Rechizitele trebuie sa fie pe tot ceea ce-ti trebuie la scoala. Un ghiozdan sau geanta pe o parte, manuale, caiete, coperti mari si mici, o agenda, un carnetel, penar plin cu toate alea adica cu : creioane colorate, creion negru, pix cu mina, pix albastru si negru, stilou (daca-ti trebuie), un bloc de desen A4 si A5, acuarele, pensule(groase, medii, subtiri), tempera, etc. happy
Ca imbracaminte iti trebuiesc : blugi, o fusta neagra sau kaki draguta in cute, dress, tricouri albe cu imprimeuri si bluze cu maneca lunga cu imprimeuri, un pulovar din culori pale (roz pal, alb, gri), o geaca sau un cojoc dragut, esarfe, camasute albe sau in carouri, o vesta bleumaren sau neagra (daca ai).
Pa, pa. happy

| BOGDAN a răspuns:

Ce iti place tie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci

| schlau a răspuns:

Frate, da' ce rechizite iti trebuie: un penar si un stilou( sau pix) Haine: uniforma nene.Eu sunt in clasa a 8 a si merg numai cu uniforma la scoala.Si de e lace e nasol ca incepi scoala? Daca nu-ti place nu te duce la scoala.Mai treci pe politie si tocilarii din clasa ta vor ajunge niste chirurgi, patroni IT, ingineri, arhitecti si tu... vei vinde telefoane la colt de strada

| Euu:) explică:

@ DanielMj, imi place scoala, dar daca ar fi sa aleg intre scoala si vacanta, as alege vacantsa.Si trebuia sa scriu ghiozdan, nu rechizite, nu mi.am dat seamaaoh go on. Si pentru cultura ta generala, eu invat cel mai bine mine din clasa. Nu totsi "tocilarii" cum ii numesti tu, adora scoala si ar vrea sa existe numai anii de generala.Eu as putea sa spun ca imi place scoala.Si tu esti aici ca sa ajuti, nu sa critici.See you soonwave:*

| Euu:) explică:

@DanielMj, noi la scoala nu avem uniforma, dar incerc la scoala sa ma imbrac cat mai corespunzator.