| SweetCandy a întrebat:

Si pentru voi...asa ca am implinit ieri 3 luni de TPU, o melodie care mie imi place l nebunie:D si nu pentru ca este coloana sonora a vestitului serial, pur si simplu imi place! http://www.youtube.com/watch?v=hCRQ8Ss78K8

Răspuns Câştigător
| alex555 a răspuns:

Chiar daca ti-am zis de ieri felicitari, iti mai zic si azi inca o data doar ca nu mai stiu cum era urarea laughing

3 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Sa cresti big grin. si mie mi place melodia asta foarte mult. de fapt in general Yiruma, ma linisteste.

| carmi_6480 a răspuns:

Multe inainte si sa fii in continuare alaturi de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multe luni! happy

Sa cresti muult, si sa ne fii mereu alaturi, pentru ca esti o membra fidela a comunitatzii!

Si melodia e ft frumoasa, ca raspunsurile tale! >big grin