| VadTot a întrebat:

Si totusi unde este Elodia?

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

La modul cel mai serios, eu cred că i-a fost ars cadavrul. Soțul ei a făcut lucrarea de licență pe tema "Crima perfectă". Și într-adevăr, e o crimă "perfectă" dacă nici măcar în ziua de astăzi, după atâția ani nu s-a descoperit absolut nimic. Păcat. Eu nu cred că se va afla vreodată ceva...

O seară bună!

| AlexandraCroft a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

La modul cel mai serios, pe bune ca i-as da funda lui Cioaca, m-a uimeste inca cazul Elodia.

| AlexandraCroft a răspuns (pentru AlexandraCroft):

Ma*

| sappy a răspuns:

Este omniprezenta!

| crbogdan a răspuns:

Prin strainatate isi traieste viata la maximlaughing

| winterdemonsprofile a răspuns:

:O VadTot =6 letters. Si totusi unde este Elodia? = 23 letters. 23 - 6 = 666. Illuminati confirmed

| AryennSm a răspuns:

Illuminati stie.