| Happyjump a întrebat:

Si voi urâți școala, nu?

14 răspunsuri:
| Cristina12Alina95 a răspuns:

Aproape..Sunt lucruri bune..cum ar fi revederea colegilor după o vacanţă meritată şi statul alături de ei. deoarece unii nu fac parte din acelaşi oraş / sat din care facem noi parte!

| adrianoadyyy a răspuns:

Intr-un fel da, intrunul nu.

| Ag007 a răspuns:

Nu, scoala nu e ea cea mai fericita incapere, dar gandeste-te ca daca faci o scoala ai sanse mult mai mari sa-ti gasesti de lucru. Nu o sa ajungi pe un santier sau altundeva cu un salariu de mizerie. Eu zic sa inveti, alegi apoi ce vrei sa faci si vei reusi sa ajungi undeva cu scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar 2 ore din tot orarul le urasc, de fapt nu agreez persoanele care predau materiile respective. Scoala in sine nu, e caterinca toata ziua, socializare, deci e ok in principiu.

| TheBoY a răspuns:

Da, uneori.Atunci cand am ce face cu adevarat la scoala si nu ma plictisesc nu o urasc.Cu totii o uram pentru ca ne plictisim in timp ce suntem la scoala.

| daηă a răspuns:

Da și nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare pusa de plictiseala presupun.
Da, urasc scoala.Cel mai mult imi urasc colegii si vreo 2 profesori

| Alle23 a răspuns:

Nu urasc scoala, urasc profesorii si ca ne dau de invatat. Daca scoala n-ar fi avut de invatat, m-as fi dus in fiecare zi acolo, cu sufletul in dinti. Dar totusi scoata te ajuta sa cresti si sa iti castigi singur banii din care vei intretine si cine stie, poate iti vei gasi partenera din gimnaziala / liceu si o sa iti intemeiezi o familie dupa ce vei deveni major happy

| bogdan324 a răspuns:

Eu urasc colegii care ii am, nu si scoala

| costi900 a răspuns:

Da foarte mult, adica cu *** sa te tina 5-6 ore pe zi pe degeaba ca oricum nu inveti nimic (vorbesc in numele meu) urasc ca sunt multe ore in rest nu-mi pasawinking bafta

| CautNume a răspuns:

Nu, eu spre deosebire de tine nu vreau sa ajung o cersetoare.

| BiuL a răspuns:

Nu.

| BlueViP a răspuns:

In majoritatea timpului da.

| wrath007 a răspuns:

Da o si urasc dar trebuie sa o facem ca latfel o sa devenim niste guioneri