| chiftelutacrocanta a întrebat:

Simt ca locul meu de dormit nu e in pat ci e afara undeva in natura pe iarba langa copaci unde nu exista masini si unde aerul nu e poluat.As vrea sa mananc fructe si sa beau apa acolo sub copaci pe iarba si sa dorm linistit in aer liber.Chiar daca afara e frig, tot as putea supravietui, m-as imbraca cu haine groase.Tu unde te-ai simti cel mai bine sa dormi?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate în aşa ceva.

http://www.tpu.ro/......dLAM-wChxY

În general îmi place ideea de o armonie cât mai bună cu natura şi de ceva neconvenţional.

| Drimmero a răspuns:

Pe banca din parc!

| T0T a răspuns:

Eu în pat. Ce te oprește să dormi afară?

| Mayhem666 a răspuns:

In pat ma simt cel mai bine sa dorm. Poate si pe jos, dar in pat imi e cel mai bine. Nu as vrea sa dorm pe afara, pentru ca mi-ar fi frica, poate vine vreun caine, si mie imi e frica de caini, in special de aia mari si fiorosi care te latra si vor sa te muste.
Stii faza asta :
Un caine poate sa muste, dar o musca poate sa caine?
laughing laughing laughing
Stiu, fac glume proaste, ma plictisesc ingroooozitor de rau in acest moment.

| justanotheruser99 a răspuns:

In padure, cu lupii intr-o pestera laughing
Glumesc. Daca e sa fie, am mai dormit cu cortul in padure, dar tot mai comfortabil mi se pare patul meu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot este in natura macar sa fie asa http://www.chomec.com/wp-content/uploads/2012/04/beautiful-bedroom.jpg

| Winddd a răspuns:

În pătuț.