| andreiionescu1234567 a întrebat:

Sincer,care vi s-a parut cel mai reusit,bun film, film serial si piesa muzicala din toate timpurile si de ce? Ce mesaj transmit?

Răspuns Câştigător
| CredintaSperantaIubire a răspuns:

Nu as putea sa spun care a fost cel mai bun film sau serial sau piesa muzicala din toate timpurile, pentru ca au fost multe... dar din punctul meu de vedere, filmele, serialele mai vechi si muzica mai veche din anii '80-90, sa zicem, erau mai bune, pentru ca puneau accent pe mesajul iubirii, transmiteau un mesaj de iubire dar si respect...

| andreiionescu1234567 explică (pentru CredintaSperantaIubire):

Aici sunt total de acord cu dumneavoastra:1980-1990 muzica si filme bune, iar dupa 1990 e bataie de joc, batjocura totala!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu urmăresc filme, nu am răbdare cu ele
Deci nu îți pot oferi un răspuns pertinent