| ddeeaa a întrebat:

Sincer m-am saturat sa vad intrebari prostesti la care toata lumea raspunde, ma refer la intreberile utilizatorilor: mariaioana, madalina1, JustLoOkingArOund. Adica sincer sunt intrebari care chiar merita raspunsuri nu fiintele astea umane care au chef de glume ( banuiesc ca glumesc, iar daca nu e asa sunt niste distruse), nu se poate lua legatura cu cei care se ocupa de site? adica nu inteleg ele de ce au voie sa intre? ar trebui sa li se bolcheze conturile, sunt niste panarame.(scuzati ca pun intrebarea aici dar asta este ce-a mai vizitata categorie)

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tara asta este libera! Dar, tu ai puterea sa raportezi (stergi) intrebarile care sunt in neregula, adica se preteaza sa fie sterse, conform regulamentului (vezi "intrebari frecvente"). M-am uitat sa vad despre ce vorbesti si utilizatori @mariaioana sunt 6 buc (!) asa ca nu stiu la care din ei te referi. Despre @madalina 1...sunt ceva probleme cu fiinta asta, dar n-ai ce sa faci, nu toata umea este desteapta!@JustLoOkingArOund cred ca este acelasi utilizator ca si @madalina 1 si cred ca ambele conturi sunt facute la misto! Au mai fost astfel de intrebari care sunt puse de amorul artei! Doar pentru a starni valuri! Tot ce poti face este sa nu mai raspunzi si sa dai apa la moara la astfel de oameni!

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine! Site-ul aproba niste intrebari deplasate! Ar trebui ca acestor utilizatori sa li se inchida conturile!

| Silvia a răspuns:

Prin întrebarea asta crezi că n-ai făcut la fel ca ele? Te deranjează întrebarea, nu te uiţi, treci mai departe sau o raportezi.Fiecare întreabă ce vrea atât timp cât are dreptul ăsta.
În plus, nu ai dreptul să le faci distruse, panarame sau să vrei să li se blocheze conturile.Nu eşti cu nimic mai bună decât ele, cel puţin virtual.

Răspuns utilizator avertizat