| anonim_4396 a întrebat:

Sint Ioana din botosani si din pacate sint insarcinata in 7 luni.Am numai 17 ani si as dori sa dau copilul spre adoptie unei familii cu suflet.Ma poate ajuta cineva va rog? Nr de contact 0743896162.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Parca am fi in piata la tarabe. se vinde patrunjel, ceapa, marar. rog seriozitate...

Nu o sa gasesti aici "oameni" care sa te ajute. ci o sa primesti critici. sau cel mai bun caz. un sfat bunicel.

iNcearca si

http://forum.desprecopii.com/
http://www.copilul.ro/
sau alte siteuri. sau te duci chiar si te interesezi la institutile pentru cazuri din astea.

E nasol bai oameni cand nu aveti grija...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-l spre adoptie ca apoi sa iti para rau toata viata, sa ai remuscari. Daca ai suflet dar se pare ca esti o mama cu suflet vitreg daca faci asa ceva. Nu te judec, nu e dreptul meu sa fac asta. Dar gandeste-te, daca o sa mai faci copii, o sa creasca cu tine si cel de acum cine stie pe unde va sta ratacit prin canale, gunoaie sau la o familie normala. Nici un motiv nu e intemeiat sa-l dai, de ce ca esti prea tanara, nu ai posibilitati. Nu e un motiv. Plus de asta exista anticonceptionale si prezervative sau avortul