| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Sorry pentru categoria nepotrivita, dar e urgent--- Aveti vreo idee de cadou pentru mama mea? help help

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si ce buget ai, daca e mic ar merge un buchet de flori, un tort sau o cutie mare de bomboane sau ciocolata[gestul conteaza]

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, mama ta? O fiinţă exprem de importantă în viaţă, gândeştete la ceva splendid şi cât de frumos posibil încearcă să-i face ceva care să fie specific stilului ei, ea ţi-a dat viaţă este cea mai de preţ persoană. Fă-i un album cu tine de când eram mica până în ziua de astăzi şi multe altele fi creativă!
O seară frumoasă!

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doua si personalizeaza o cana, o perna sau altceva. Te poti inspira de aici: http://www.epersonalizari.ro/

| raullik007 a răspuns:

Ce vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ca este nepotrivita, de ce o mai postezi la Dragoste si sex?

| Dudyy a răspuns:

Un boboc rosu de trandafir, o ciocolata, o imbratisare si un Te Iubesc din suflet, poate sa-i faca ziua fericita. Bafta:* si La Multi Ani din partea mea:*

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Dudyy):

Merci, merci. Mda m-am sucit si razgandit pana i-am comandat un colier ++ bune sugestiile tale oricum

| Dudyy a răspuns (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Ma bucur, sunt sigur ca ii va placea :*. Si multumesc

| UbesKcerealele a răspuns:

Nu conteaza ce ii cumperi ea se va bucura oricum gestul conteaza