| roberta_7421 a întrebat:

Special pentru baieti:cum ati reactiona daca v-ati vedea prietena cu altul in pat? Ce ati face? Ati ierta-o sau nu? De ce? Am zis special pentru baieti, pentru ca am mai intrebat o data si nu mi-au raspuns decat fete.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sti cum reactionezi pana nu te vezi in situatia expusa. De iertat, cu siguranta nu.

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mda. Ne confruntam cu o dovada vie de infidelitate. Ce sa zic, indubitabil, nu as ierta-o. Ce fac? O las sa-si continue actiunea cu respectivul, in nici un caz nu cer socoteala. Plec mai departe, lumea-i plina de fete care pun accent pe sentimente si nu pe materialism, ori placeri trupesti.

| darrio2007 a răspuns:

Ii spun foarte calm sa isi ia ce este al ei(daca are) si sa se duca cu el.Nu este singura fata.Asa a vrut ea? Adio.De ce intrebi? Cumva...