| laviflower a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta.Pe site-ul desenatori.ro nu inteleg de ce nu ma lasa sa las comentarii.Sau cum pot sa dau o nota desenului? Aaa si ce e o tablita si de unde imi pot lua una?

2 răspunsuri:
| Quinacridone a răspuns:

Nu poti sa lasi comentari pana nu ai 20 de desene si nici nota... Tablita nu stiu ce inseamnahee hee

| Elenuca3567 a răspuns:

Da, nu poti vota si nici comenta pana nu ai minim 20 de desene facute si minim 20 de comentarii primite. Tablita grafica este o ustensila pe care o conectezi la pc si poti desena cu pix...asta tine loc de mouse. daca nu esti pasionata de desen si desenezi doar de plictiseala nu merita sa-ti iei tablita, e cam costisitoare.depinde si de marimea sau de ce facilitati are. happy