| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cel mai amuzant comentariu de pe YouTube. Engleza sau romana. Cel mai haios primeste funda.

2 răspunsuri:
| FallenHero93 a răspuns:

Ai auzit de Rebecca Black, nu? La un video numit "Rebecca Black - Friday - slowed 5x" este un comentariu: This is what they play at the gates of hell.
Sau la altul despre o cladire din China care a fost construita in 2 zile: Chuck Norris worked there.

| AndyAndyAndy a răspuns:

Foarte tare cea cu Chuck Norris laughing.Mai astept raspunsuri, daca nu mai raspunde nimeni primesti funda.