| Stefan_Alexandru-Florin_1992 a întrebat:

Spuneti-mi cele mai ciudate vise pe care le-ați avut.Dau funda

6 răspunsuri:
| Treaem24 a răspuns:

Sti faza aia cu dejavu am.vise si cand fac ceva parca am.visat ca am.mai facut lucrul ala

| NaTuraL9999 a răspuns:

Nu stiu de tine, dar eu am prieteni pocaiti care au vedenii, vorbesc in limbi sfinte, izvor curat (adica Dumnezeu le da semne despre viitor ). Imi povestesc visele lor si vedeniile lor, si mie la inceput mi s-a parut absurd dar, asta nu conteaza, hai sa iti povestesc visul...
Mergeam pe drum cu un 'asazis" prieten pocait. Auzim o trambita, prietenul meu si-a loat ramas bun de la mine si...Vedeam cum lumea incepea sa leviteze si sa tipe si altii sa dispara, asa ca prietenul meu. Si venise un om la mine, era alb, imbraca in ceva alb ca o roba ceva (stii tu la ce ma refer), blond, avea niste ochi albastii, era foarte frumos. Evident ca crezusem ca era Dumnezeu, cred ca oricine ar fi crezut asta, dar eu voiam sa fiu sigur (asta face parte din alta poveste). Si a inceput sa deschida un dialog cu mine.
-Haide!
-Unde?
-Haide odata!
-Doamne tu esti?
-Da! Haide odata!
-Unde?!
-Nu iti zic acum, o sa vezi tu, o sa iti placa!
-Nu! M-ie frica!
-Haide nu iti fie! Hai odata nu te mai gandi! Ia-ma de mana!
Atunci eu m-am trezit din somn pentru ca m-am speriat foarte foarte tare.
Si i pvestisem prietenului meu, si el mi-a zis asa:
"Nu toate visele sunt de la Dumnezeu."
Daca vrei mai multe vise reale stii ce sa faci! funda plzz

| Daryusxz a răspuns:

Visam ca eram doar un ochii si eram foarte trist, am mai tras de cateva ori si peste cer au venit nori negri iar zona in care eram sa limitat la 20m patrati fara a avea posibilitatea de a iesi din ea vazand asta ca pe un radar de avioane, totul in jur a devenit o padure unde eu si cu inca 2 unul in stanga altul in dreapta ajutam la punerea lucrurilor in ordine pentru existenta universului respectiv a pamantului si vorbeam o limba foarte ciudata, mi-am revenit am aruncat punga cu prelandez si am zis ca imi bag ceva in el, toate astea in tinerere cu inca 10 insii pe o insulita sa experimentam tripuri/vise stiu ca te refereai la cele de la somn dar aici era mai interesant laughing

| Bonbardieruldeweekend a răspuns:

Eu am cateva grupa
1 cele care gen ma *** in ele
2 la care ma sperie si imi opreste functiile creierului adica dupa ce ma trezesc nu imi folosesc creierul normal vreo 10 minute (e ceva rar)
3 cele misto si fantastice

| Paula2018 a răspuns:

Ca eram in Bucuresti si am gasit un tunel secret care ajunge direct la Paris la turnul Eiffel si am facut o mega descoperire si am fost premiata laughing)

| Kerre a răspuns:

Sincer nu stiu nici ce am visat, majoritatea viselor care le visezi in toiul noptii se pierd prin creier, visele care ni le aducem aminte sau o parte din ele se petrec cu aproximativ 2-3 ore inainte sa ne trezim.