| popescudorinel a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva metode de copiat dar bune....care sa dea roade?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Metoda mea :
ia o coala de hartie si lipeste-o cu scotch in pupitrul bancii * deasupra asa incat sa nu se vada *, si lipeste-o pe margini astfel incat sa ramana un spatiu sub banca unde sa poti pune o foaie si profesorul sa nu vada...
doar o scoti si o bagi la loc
sau 2 ) vechea faza cu pozele la caiet si telefonul in maneca

| ÐÿÅ a răspuns:

Stii ca atuci cand rupi foaia are doua parti : lasi prima foaie si scrii pe a doua raspunsurile... o bagi in foaia in care scrie test, numele tau, data si cand nu stii, dai pagina si vezi raspunsul... sper ca ai inteleswinking {mie mi-a mers, am invatat pentru nota 5, adica deloc, si am luat 9 }

| claide a răspuns:

Te scarpini dupa ureche si te uiti la colegu sau iti arunci creionul pe jos si cand te apleci te uiti a clegu in foaie eu am copat normal si m-a prins profa si am spus ca verificam sa vad daca a facut corect
laughing