| mykymykyutza a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum mi-as putea personaliza hainele. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Salluty a răspuns:

Pai poti sa-ti iei tricori deschise pa culoare pe care sa desenezi cu marcarul ssau sa semnezi. O idee foarte buna e sa strangi semnaturi pe blugi laughing Ai mei arata super. Daca nu vrei sa risti poti sa imprimezi ceva, orice vrei sau iti place tie ( o poza un peisaj ) pe hartie de transfer. Apoi o aplici cu fierul pe un tricou sau altceva.
Poti incerca la fel de bine accesoriile : brose, lanturi,... Daca ai indemanare poti sa cosi pe haine fundize din material, petice, lanturi etc.
Ideea e sa fii creativa si tine minte : in arta nu ezista reguli kiss

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Cu accesoriile tale le poti pune in valoare altfel ( o insigna, o brosa, o funda etc)

| YoungMin a răspuns:

Sunt standuri in magazinele mari precum Real in care daca te duci cu o poza si cu un tricou (din cate stiu 100% bumbac) poti imprima poza.

Mai cunosc si site-ul acesta http://letrico.ro/.

Succes!