| XxIonuTzxX a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca bloody mary exista ca am vazut legenda si nu pot sa dorm din cauza asta?

3 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Hey...nu stiu' ce sa iti zic. De existat NU exista, dar sa iti spun o intamplare:
Eu cu prietena mea am incercat chestia cu Bloody Mary, pe moment nu a aparut nimic, dar defiecare data cand prietena mea este singura in intuneric o vede( poate e doar imaginatia ei), si eu la fel, intr-o seara mie mi-a respirat cineva in fata, noaptea, si eram singura in camera.nu stiu' ce sa zic. Poate numa daca te gandesti la ea, sau la legenda, eu ma gandeam la legenda cand mi s-a intmplat...deci...nu te mai gandi la chsti dinasttea, mie imi plac enorm filmle de groaza, si legendele astea, dar daca nu crezi in ele, chiar daca sunt adevarate( f rar) nu patesti nimic

BAFTA :*

| Dianné a răspuns:

Am vazut si eu legenda. De-a dreptul inspaimantator, nu? Nici eu nu am mai putut sa dorm cateva nopti, dar mi-a trecut. Sincer, nu exista, poate una dintre legende este adevarata, dar faza cu oglinda, pieptanatul sau lumanarile, sunt vorbe goale. Stai linistit, nu se intampla nimic. Eu am facut experimentul, sa ma amuz, acasa la o colega. Dar nimic. Baga lumea in sperieti, mai ales pe copii, asta e scopul. Daca se pot speria prea tare, pot face chiar si un soc, deci nu te mai gandi, pentru ca NU exista. Sper ca te-am ajutat.kiss

| adyioana2000 a răspuns:

Eu cred ca nu exista