| YoAnNa a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca devii reprezentant Avon cum e? Adica ma refer cum trebuie procedat, daca trebuie sa faci comanda de o anumita suma si cat este salariul la inceput? Chestii generale care trebuie sa le stii inainte sa te faci reprezentatn si daca se merita...Multumesc!

7 răspunsuri:
| Lady_6501 a răspuns:

Salariu laughing)
nu ai nici un salariu happy
trebuie sa urmezi niste nivele de incepator.
Nivelul 1- comanda minima de 130lei si castigi un Ghid Avon pentru internet.
Nivelul 2- comanda minima de 170 si castigi Apa de parfum Perceive.
Nivelul 3- comanda minima de 210 lei -castigi Agenda Avon pe 2010.
Nivelul 4- comanda minima de 270 lei si castigi un ceas Avon.

Grila Discount
0-110 lei - 0%
110-260 lei - 15%
260-390lei- 20%
peste 390lei - 25%
peste 550*** lei - 30%

Crezi ca se merita?

| DaianaDC a răspuns:

Nu stiu cum sa fie... e frumos mama e lider sh e stresant dar ca reprezentant doar trebuie sa strangi comanda da minim 110 lei, ai discount pe deasupra mai iese si ceva p gratis (genti produse de make-up)

| ancaid a răspuns:

Ai discount, produse cadou, e super; pentru toate detaliile id ancasimanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

buna, trebuie sa ai o comanda de 130 pentru a avea un disc de 25% si sa primesti cadou perle de bronzat, trebuie sa semnezi o fisa de inscriere si o copie dupa bulentin si sincer se merita sa devii reprezentat avon. daca vrei mai multe informatii le gasesti pe siteul meu www.avoncristina.ro

| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Se castiga bine daca te implici si esti serioasa.

Pentru cei care vor sa se inscrie exista un formular simplu de completat aici -> http://mad.ly/signups/115664/join

| AVON_6907 a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii da add avoncosmetics_ro@yahoo.com :*

| Roxana_Evelina_1998 a răspuns:

Daca ai timp de 3 comapani la rand 200lei primesti in fiecare infiecare companie 50de lei castigul tau +mute cadouri. Este super tare sa fi reprezentant si ai multe de castigat