| Ryuuzuka a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste glume, bancuri, intamplari funny din viata voastra.

Răspuns Câştigător
| georgiana112 a răspuns:

O intamplare reala:
Merg 2 baieti in padure. Unul il anunta pe celalalt ca il scapa treaba mare. Si ca merge putin in spate dupa un tufis. Zis si facut. Doar ca in timp ce el se stergea cu o frunza (iarta-mi expresialaughing ) vine un tantar si ii intra in ureche, iar el isi baga mana in ureche, dupa care isi da seama ca era tot murdar cu treaba marelaughing

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Uite o chestie funny:
Un vameş află că cică l-ar înşela nevasta. Se duce acasă şi caută pe amantu prin toată locuinţa. În baie nu-i. În bucătărie nu-i. Ajunge în dormitor şi cată acolo: nu-i sub pat. Cată în dulap, şi îl vede pe amantu' nevestei. Îi dă ăla 1000 euro. Nu-i în dulapwinking

***

-Bă, cum te cheamă?
-Ca pe tata.
-Şi pe tac-tu' cum îl cheamă?
-Ca pă mini
-De unde eşti?
-De pe-aci

Întâmplări funny nu prea am avut.
Enjoy(the silence, că văz că nu mai e nimeni pe-aci)!
*greiere*
*voci, voci, voci în surdină spunând chestii în chineză*
*se aude lupul*
Aaaam tulit-o de-aicea!

| stefyyyy a răspuns:

Chiar azi mi s-a intamplat ceva amuzant.In ultima vreme am tot avut certuri frecvente cu mama mea si in aceasta dimineata m-am hotarat sa-i fac micul dejun.Am facut ceai, paine prajita etc, si am chemat-o la bucatarie.A mancat mi-a multumit si s-a dus la baie sa isi continue treburile.Intre timp eu am ramas sa-mi termin ceaiul,si la un moment dat m-am intins pe un raft sa iau sulul de servetele si am tras o data cu el si cafetiera.A zburat cafea peste tot:pe pereti, pe tavan, pe covor,masa, scaune, aragaz, pana si branza era plina de cafea. Dupa ce s-a inamplat acest dezastru mama m-a pus sa aduc galeata si un mop pentru a sterge pe jos si in timp ce storceam mopul am rasturnat si galeata. Sper ca te-am binedispus cu prostia mealaughing