| Apocaliptic a întrebat:

Spuneti-mi si mie, va rog frumos, niste jocuri de calculator.
Am 2. 2GHz si 3 GB RAM.

Sa nu fiti nesimtiti si sa dati idei de jocuri gen "Mario".

Cine imi da cele mai multe jocuri(si bune) primeste funda.

1 răspuns:
| Mărăcineee a răspuns:

Pai frate ai putea sa incerci un Sa-mp(san andreas multiplayer), un counterstrike, 4story ala chiar e tare am auzit de jocul TALISMAN.Cel mai indicat dintre ele ar fi sampu. Daca vrei sa til instalezi mai intai iti bagi san andreas obisnuit si dupa aceea instalezi sampu in folderu ala in care se afla san andreasu obisnuit. Daca iti faci cont pe samp sa-mi dai numele tau.AAA da imi mai amintesc un joc cu capitanu CLAW til mai amintesti? Nu cred ca e tocmai ce vrei tu dar sincer mie mi-a placut! Funda?