| vovka a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot sa-mi restabilesc parola pe odnoklassniki.ru cineva mia aflato si mi-a schimbat-o... mia scriss niste prostologii la status. si trimite mesage urite prietenilor mei.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fa-ti un alt cont si trimite un mesaj administratorului site-ului respectiv. Doar el te poate ajuta.

| Geniu9 a răspuns:

Pai daca inca nu ti-ai aflat parola iti propun doar sa intri aici http://password.ucoz.com pe acest site eu mi-am dezblokat 4 profile (in plus adminul la password iti spune data viitoare daca cineva incearca sa iti afle parola din nou) Costa mult...pentru mine