| anonimmmmm a întrebat:

Spuneti-mi va rog, de ce dupa ce dau raspuns la vreo intrebare, raspunsul apare tare greu, de ex daca il scriu dimineata el poate sa apara seara sau chiar a doua zi, asa ramin in urma, si daca am scris raspunsul prima, el apare al 10 lea.cryingce urit

2 răspunsuri:
| cristina12310 a răspuns:

Nustiu, la fel mi se intampla si mie inainte dar acum numai, cred ca s-a remediat problema

| ice_baby a răspuns:

Deoarece esti utilizator TPU nou, aprobarea dureaza ceva timp, dar nu-ti fa griji, situatia se va ameliora curind.Pa